Akyaka Taksi Hakkında

    Acil herhangi bir işiniz olduğunda veya bir yere gitmek istediğinizde Akyaka Taksi sadece bir telefon uzağınızda. Hizmetlerimiz sizin memnuniyetiniz içindir. Araçlarımız sürekli temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Hijyen birinci önceliğimizdir. Akyaka ve çevre ilçelerinde acil araca ihtiyacınız olduğunda hemen telefon numaralarından Akyaka Taksiyi arayabilir ve hızlı bir şekilde taksi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Akyaka ve çevre ilçelerden Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilmekteyiz.

     Ayrıca özel misafirleriniz için vip transfer hizmetlerimiz de bulunmakta…

   Taksi rezervasyonları için taksiakyaka.com üzerindeki telefon numaralarını mutlaka cep telefonunuzun acil rehberine kayıt ediniz. Günün her saati, gece gündüz sürekli taksiniz cep telefonunuzda sizin aramanızı beklesin. Ayrıca online taksi çağırma hizmetleri de bulunan Akyaka transfer ile ertesi güne program yapabilir veya misafirinizi özel transfer ettirebilirsiniz. Tüm hizmetler için bir telefon etmeniz yeterlidir.

Taksi Hizmetlerimiz

    Akyaka Vip Taksi hizmetleri ile en uygun fiyatlarla vip hizmet alabilmektesiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan taksi hizmeti firması, müşterilerine her zaman saygılı, ilgili ve yardımcı bir şekilde hizmet vermektedirler.  Siz sadece ulaşmak istediğiniz noktayı söyleyin ve uygun fiyatlarla istediğiniz yere güvenli bir şekilde varın.

    Akyaka Taksi hizmetleri Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, İzmir Havalimanı, Gökova ilçesi ve  Akyaka içerisinde taksi hizmetleri sunmakta…

    Taksi rezervasyonlarınızı şuan için sadece telefon üzerinden sunmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde online olarak web sitemiz üzerinden de Taksi rezervasyonu yapabileceksiniz. Bizi takipte kalın…

Sosyal Medya Kanallarımız


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir