Taksi İle Ulaşım

Akyaka’da ulaşım hizmetinden yararlanmak için en kolay ve güvenilir hizmet olarak Taksi bulunmaktadır. Akyaka Taksi firması olarak, Akyaka, çevre ilçeler ve illerden, Akyaka’ya taksi hizmeti vermekteyiz. İhtiyacınız olduğu her gün ve her saate Akyaka’ya özel ulaşım araçlarını kullanarak ulaşmak, güvenilir ve konforlu bir taksi hizmeti kullanmak için bizlere, 0252 243 51 94 veya 0545 243 51 94 numaralarından ulaşabilirsiniz.

VİP Araçlar İle Ulaşım

Üst düzey konfor ile Akyaka sınırları içerisinde veya Gökova, Marmaris ve Dalaman gibi bölgelerden, Akyaka’ya ulaşım için dilerseniz VİP hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Akyaka bölgesine özel VİP transfer araç hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Akyaka Taksi ailesi olarak bizler, haftanın her günü ve her saati sizlerin hizmetinizdeyiz.

Havalimanından, Akyaka’ya Ulaşım Hizmetleri

Dalaman Havalimanı, Milas Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanlarından, Akyaka’ya, Taksi veya VİP hizmetleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, havalimanları arasında da Transfer hizmeti sağlayan bir çok firma bulunmaktadır. Akyaka’nın tek taksi durağı olarak, bizler en güvenli ve konforlu hizmeti sizlere sağlamaktan mutluluk duyarız. Bizlere ana sayfamızda ve iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir